Autor Wątek: MZK - Aktualności...  (Przeczytany 31200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matfij

• *
  • Pomógł 9
Odp: MZK - Aktualności...
« Odpowiedź #135 dnia: 30 - Kwiecień - 2014 - 13:02:38 »
Czy ktoś się orientuje ile rocznie kosztuje funkcjonowanie MZK w Naszym mieście ? Ile na to wydaje gmina, a ile pokrywają bilety ?

Offline bodzio2

• *
  • Pomógł 8
« Odpowiedź #136 dnia: 06 - Maj - 2014 - 20:01:56 »

http://www.mzkkk.pl/upfiles/image/Plakat_45_str.jpg height=600

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY

Dodano:  22 - Grudzień - 2015  -  22:25:12
MERCEDES Citaro-G w MZK Kędzierzynie-Koźlu ...

Przeczytaj więcej / fotografie

Źródło: blogtransportowy.box.pl

Offline pretor

• *
  • Pomógł 17
« Odpowiedź #137 dnia: 24 - Czerwiec - 2014 - 09:39:47 »
Na fotkach to ten Mercedes wygląda fanie tylko szkoda że taki stary, i jakoś nie wierzę że Holendrzy pozbyli się dobrego autobusu  ::)

Offline bodzio2

• *
  • Pomógł 8
« Odpowiedź #138 dnia: 24 - Czerwiec - 2014 - 12:06:11 »
Na fotkach to ten Mercedes wygląda fanie tylko szkoda że taki stary, i jakoś nie wierzę że Holendrzy pozbyli się dobrego autobusu  ::)

Faktycznie ma swój wiek, ja cały czas byłem przekonany ze to jest nowy autobus a jednak wyprodukowany był w 2009 roku, tak  przynajmniej wynika z jego historii Cenralnej Ewidencj Pojazdów która została dzisiaj wprowadzona przez MSW ...

Offline roni

• *
  • Pomógł 1
« Odpowiedź #139 dnia: 24 - Czerwiec - 2014 - 17:26:43 »
@bodzio2, ty chyba nie czytasz co się pisze na forum. Wczoraj @pretor zamieścił info o tym jak sprawdzić auto ->>> http://forumkkozle.pl/index.php?topic=2491.msg13832;boardseen#new  xD

Offline bodzio2

• *
  • Pomógł 8
« Odpowiedź #140 dnia: 24 - Czerwiec - 2014 - 20:13:14 »
Czytam forum, tylko Ty masz problemy z czytaniem, zamieszczone wczoraj info przez @pretora dotyczy CEP pojazdów (Osobowych).
Moje info zamieszczone dzisiaj z linkiem dotyczy CEP (Autobusów), może o jeden browarek za dużo?

Offline solaris150

• *
  • Pomógł 0
« Odpowiedź #141 dnia: 25 - Czerwiec - 2014 - 16:31:41 »
Jest to możliwe, np. gdzie firma przegrywa przetarg na usługę transportową i nie ma co zrobić z pojazdem, ale spokojnie ,znany jest numer vin i się namierzy u kogo ten autobus w Holandii śmigał ;)

Co do wieku autobusu, to jest on młody, żywotność autobusów spokojnie możemy liczyć na 20/25 lat a nawet do 30 lat po drobnych remontach. Osobiście popieram ten autobus, bardzo dobrze się zbiera gdzie można to wykorzystać przy nadrobieniu opóźnienia na linii. Taki autobus również łatwiej sprzedać w przypadku jeżeli MZK nie będzie miało już kogo wozić w KK.

Dodano:  22 - Grudzień - 2015  -  22:26:45
Póki co to wiem że autobus pochodzi z firmy Qbuzz http://qbuzz.nl  ;) Po przejrzeniu internetu, wygląda na to że ten autobus obsługiwał system P+R czyli parkuj i jedź ( dowożenie pasażerów z ościennych parkingów do centrum miasta) wynika z tego ta fotografia : http://phototrans.de/14,678406,56001,1.html Pozdrawiam :D

Offline bodzio2

• *
  • Pomógł 8
« Odpowiedź #142 dnia: 25 - Czerwiec - 2014 - 17:49:31 »
Ten autobus osobiście bardzo mi się podoba nowoczesna technologia, elegancki wygląd, pewnie będzie lepszy komfort pracy dla kierowcy, jak również jazdy dla pasażerów. Ciekawy jestem jednej sprawy, jak będzie z częściami zamiennymi do tego autobusu, i jakie będą ich ceny?, bo tu się nie da zrobić żadnej "kombinacji" jeśli chodzi o naprawę, tylko niestety część zepsuta najczęściej będzie musiała być wymieniona na nową ...

Offline solaris150

• *
  • Pomógł 0
« Odpowiedź #143 dnia: 25 - Czerwiec - 2014 - 18:23:48 »
myślę że z częściami do mercedesa nie będzie problemów,a i ceny też nie powinny być z kosmosu. Mercedes po to jest droższy w zakupie aby potem był tańszy w eksploatacji ;) kilku właścicieli mercedesów to potwierdziło z którymi rozmawiałem ( autobusy turystyczne) :)

Dodano: 01 - Wrzesień - 2014
Halo :) ogłoszenie parafialne :) będzie kolejny nowy autobus , mzk wzbogaci się o kolejnego solarisa z tym że 12 metrowego, będzie to kolejny model 12 metrowy ( pierwszy  ma być solaris urbino 10). Pojazd ma być dostarczony do 30.12.2014 r.
Pozdrawiam :)

Offline pretor

• *
  • Pomógł 17
« Odpowiedź #144 dnia: 02 - Wrzesień - 2014 - 17:11:44 »
Świetna wiadomość, niedługo w KK będziemy mieli tabor autobusowy jak nowoczesnej europie  :)

Offline Basia

• *
  • Pomógł 0
« Odpowiedź #145 dnia: 04 - Wrzesień - 2014 - 08:47:01 »
tabor może tak, ale reszta odstaje wyglądem i smutna atmosferą nawet od innych miast w pl

Offline mała13

• *
  • Pomógł 0
« Odpowiedź #146 dnia: 08 - Sierpień - 2015 - 08:18:55 »
Witam, widziałam ostatnio jakiegoś małego Mercedesa, według kierowcy testują to cudo i może je kupią ?

Offline szocik

• *
  • Pomógł 0
« Odpowiedź #147 dnia: 15 - Wrzesień - 2015 - 12:45:26 »
Ja ostatnio właśnie o tym rozmawiałem  z jednym z klientów, z tego co mi mówił to nie są planowane żadne zakupy, przynajmniej nie w tym roku. Wiadomo, że każde przedsiębiorstwo ma swoje problemy, ale i długo terminowe plany, dlatego kto wie co się w przyszłości wydarzy.

Offline mc2

• *
  • Pomógł 2
« Odpowiedź #148 dnia: 22 - Wrzesień - 2016 - 11:55:00 »
Idziemy z duchem postępu  :D
Zamiast biletu, w miejskim autobusie wystarczy dowód rejestracyjny. W czwartek Dzień bez Samochodu
http://kk24.pl/zamiast-biletu-w-miejskim-autobusie-wystarczy-dowod-rejestracyjny-w-czwartek-dzien-bez-samochodu/

Może kędzierzyńskie MZK pójdzie przykładem innych polskich miast i przynajmniej dla młodzieży szkolnej i emerytów, zrobiła by komunikację darmową ?

Tagi wątku: