Autor Wątek: Do którego okulisty prywatnie w KK ?  (Przeczytany 1593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cezary47

Do którego okulisty prywatnie w KK ?
« dnia: 20 - Czerwiec - 2017 - 09:04:37 »
Witam. Od pewnego czasu zaczęły mi się problemy z oczami i będąc u lekarza rodzinnego dostałem skierowanie do specjalisty. Niestety w przychodni przyszpitalnej w Koźlu nie chcą nawet słyszeć o rejestracji, a w przychodni na Harcerskiej mają terminy nie szybciej jak na październik! Nie mam czasu tyle czekać bo pracuję jako kierowca i widząc coraz gorzej mogę doprowadzić do jakiegoś nieszczęścia.

Chyba zdecyduję się na prywatną wizytę u okulisty ale nie znam cen takich wizyt i nie wiem czego się po nich spodziewać ani czy to jest dobry pomysł. Proszę o pomoc mieszkańców, może macie w tym temacie swoje doświadczenia i chętnie udzielicie mi rady ?

Offline janusz07

Odp: Do którego okulisty prywatnie w KK ?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 - Lipiec - 2017 - 12:42:44 »
Parę lat temu (4-5) byłem na wizycie u okulisty przed wiaduktem (budynek Eldom, od strony pogorzelca). Z tego co pamiętam, to wtedy płaciłem 50 zł, jak jest teraz tego nie wiem ale słyszałem że ceny takich wizyt poszły ostro w gorę o jakieś 100 procent.

Podziękował: cezary47

Offline Sixter

« Odpowiedź #2 dnia: 07 - Lipiec - 2017 - 12:54:19 »
Cena wizyty, na której określi się rodzaj i stopień wady wzroku to 50 lub 100PLN w zależności od gabinetu (z takimi cenami spotkałem się osobiście, zawsze można zadzwonić, zapytać ile będzie w konkretnym miejscu).
Bywałem u dr Drukowskiego na Kozielskiej (właśnie budynek o którym wspomina janusz07, ja płaciłem 100) - fachowiec, pozytywne podejście, jednak zdarzyło mu się zachować wobec mnie nie w porządku, toteż zrezygnowałem. Jednak zdecydowanie polecam jako lekarza, mój przypadek był pewnie wyjątkiem.
Obecnie chodzę do Larysy w Koźlu - jest taniej, póki co jestem zadowolony.

Podziękował: cezary47

Offline mc2

« Odpowiedź #3 dnia: 07 - Lipiec - 2017 - 21:10:40 »
Obecnie chodzę do Larysy w Koźlu - jest taniej, póki co jestem zadowolony.
Można prosić o cenę wizyty i ocenę kompetencji okulisty  ;)

Offline heweniusz

• *
« Odpowiedź #4 dnia: 11 - Lipiec - 2017 - 15:23:42 »
Za wizytę płaci się około 100zł. W zeszłym roku płaciłem 50-70zł (zależy od sprzętu i okulisty).

Offline szczepanieck

« Odpowiedź #5 dnia: 28 - Lipiec - 2017 - 10:34:32 »
Za wizytę płaci się około 100zł. W zeszłym roku płaciłem 50-70zł (zależy od sprzętu i okulisty).
Ale gdzie? Czy to jakaś tajemnica?

Offline wilo

« Odpowiedź #6 dnia: 18 - Grudzień - 2017 - 15:58:53 »
Zakład optyczny w budynku Eldom (przed wiaduktem kolejowym na Pogorzelcu), 3-okulistów i 3-różne ceny: 50zł, 75zł i 100zł w zależności do kogo się pójdzie.

Tagi wątku: