Autor Wątek: [Pomoc] Twój 1% podatku może bardzo pomóc!  (Przeczytany 17319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bodzio2

Odp: [Pomoc] Możesz pomóc! - Podaruj swój 1% podatku.
« Odpowiedź #15 dnia: 24 - Luty - 2014 - 22:24:16 »
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję, wiem że jest to niewiele, kilka, czasem kilkanaście złotych ponieważ zarobki, emerytury, oraz renty są bardzo niskie. Ale jeśli ten swój 1% podatku przekaże większa ilość darczyńców to już coś się uzbiera, również serdecznie pozdrawiam.

Offline bodzio2

Odp: [Pomoc] Twój 1% podatku może bardzo pomóc!
« Odpowiedź #16 dnia: 03 - Maj - 2014 - 10:44:28 »
PODZIĘKOWANIE
Pragnę z całego serca podziękować za okazaną mi pomoc poprzez oddanie mi 1% swojego podatku. Jestem wzruszony Państwa dobrocią, i wrażliwością na ludzkie nieszczęście. Pragnę również podziękować za okazane mi serce Waszym rodzinom, wszystkim znajomym których nie znam, ale wiem że również oddali dla mnie swój 1% podatku. Bardzo dziękuję wszystkim którzy bezinteresownie pomogli mi w pozyskaniu tego 1%, i poprzez takie działanie włożyli duży swój wkład w pomoc potrzebującym. Zapewniam że te zebrane środki finansowe nie będą zmarnowane, ale znacząco odmienią mój los dotknięty przez wypadek. Liczę na Państwa dalszą pamięć i wsparcie mnie w przyszłym roku podatkowym ...

Serdecznie pozdrawiam
Bogdan Król

Offline bodzio2

Odp: [Pomoc] Twój 1% podatku może bardzo pomóc!
« Odpowiedź #17 dnia: 14 - Styczeń - 2016 - 16:57:02 »
Witam.
Jeśli Państwo z różnych przyczyn nie mają możliwości przekazania mi swojego 1% podatku, to mogą mnie również wesprzeć poprzez wysłanie charytatywnego sms-a ...

Można wysłać SMS pod numer 75165 o treści POMOC 1023
Koszt sms-a to 6,15 zł (brutto z VAT) wszystkie sieci ...

Dziękuję bardzo, serdecznie pozdrawiam  :)

Tagi wątku: 1%podatku 1procent pomoc