Autor Wątek: Windows 10  (Przeczytany 6269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magon

• *
Odp: Windows 10
« Odpowiedź #15 dnia: 17 - Kwiecień - 2016 - 20:51:58 »
Ja także mogę wypowiedzieć się pozytywnie o tym systemie pozytywnie. Jest na prawdę prosty w obsłudze, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się zbyt dziwny w stosunku do wcześniejszych wersji - jednak to złudzenie. Jesteśmy nadal przyzwyczajeni do starych wersji i dlatego takie pierwsze odczucia. Tylko trochę cierpliwości w zapoznaniu się i z dnia na dzień wszystko się odmieni.

Offline chudy90ert

• *
« Odpowiedź #16 dnia: 29 - Kwiecień - 2016 - 13:15:13 »
Próbowałem już 3 razy zaktualizować w7 do w10 i za każdym razem następuje zawiecha na sprawdzaniu pobranych aktualizacji. Jeżeli nowy system ma tak działać jak odbywa się aktualizacja, to chyba podziękuję bardzo za tą darmową opcję i zminie sytem dopiero jak zmienię sprzęt >:(

Offline edyta

« Odpowiedź #17 dnia: 11 - Czerwiec - 2016 - 21:25:21 »
Ja wgrałam aktualizację Windows10 do 3-letniego HP i wszystko uchodzi ładnie jak przed aktualizacją :D

Offline beno

• *
« Odpowiedź #18 dnia: 20 - Czerwiec - 2016 - 13:44:27 »
5-letni acer po aktualizacji działa minimalnie szybciej, odpalanie i gaszenie sytemu jest wyraźnie szybsze  ;)

Offline andedo

• *
« Odpowiedź #19 dnia: 08 - Sierpień - 2016 - 13:39:09 »
Wy też zaobserwowaliście, ze na Windowsie 10, co jakieś 30 dni włączone dyski dziwnie się zachowują i strasznie zacinają? Mam dwa laptopy  i na obu co jakieś 30 dni dzieje się tak samo o.O Co prawda wystarczy tylko zrestartować system i wszystko i wszystko już wtedy działa. Za to na laptopie w pracy jako księgowa łódzka mam W7 i tam wszystko jest ok.

Offline szczepanieck

« Odpowiedź #20 dnia: 08 - Sierpień - 2016 - 18:10:58 »
Wy też zaobserwowaliście, ze na Windowsie 10, co jakieś 30 włączenie dyski dziwnie się zachowują i strasznie zacinają? Mam dwa laptopy  i na obu co jakieś 30 dni dzieje się tak samo o.O Co prawda wystarczy tylko zrestartować system i wszystko jest ok, ale to całkiem dziwne.
Spróbuj napisać to bardziej zrozumiale, bo teraz można się tylko domyślać o co może ci chodzić.
Po przejściu na W10 nie zauważyłem żadnych anomalii związanych z komputerem. Wszystko działa sprawnie tak jak wcześnie na W7.

Tagi wątku: win10